Profile

Join date: May 24, 2022

About

TEKSTA TIEŠRAIDE: PČ hokejā 2022. LATVIJA – ZVIEDRIJA


GO LIVE📺📱👉 LATVIJA – ZVIEDRIJA


GO LIVE📺📱👉 LATVIJA – ZVIEDRIJA


Tikai uzvara pamatlaikā pret Zviedriju, kas jau nodrošinājusi vietu ceturtdaļfinālā, ļaus Latvijai cerēt uz cīņas turpināšanu izslēgšanas spēlēs. Lai tas notiktu, vēlāk jāsagaida arī Norvēģijas panākums pamatlaikā pret ASV.


Komandas savā starpā ir tikušās 26 reizes, tikai divās uzvaru svinot Latvijai. Vēl reizi spēlēts neizšķirti. Pēdējā spēle notika Pekinas olimpisko spēļu grupas turnīrā, Zviedrijai uzvarot ar 3:2.


B grupā pēc sešām spēlēm pirmajā vietā ar 16 punktiem ir Somija, ar 15 punktiem seko Zviedrija, Čehija guvusi 13, bet ASV – desmit punktus. Aiz labāko četrinieka ar astoņiem punktiem ir Latvija, septiņus punktus septiņās cīņās guvusi Austrija, kurai ar pieciem punktiem sešās cīņās seko Norvēģija, bet viens punkts septiņos dueļos palika Lielbritānijai.


Pirmais nosacījums - Latvijas hokejistiem nepieciešama uzvara mača pamatlaikā otrdien cīņā pret spēcīgo Zviedrijas izlasi. Tomēr šie trīs punkti vēl neko negarantētu.


Pat ja Latvijas hokejisti pārspēs Zviedriju, nepieciešamas ASV vai Čehijas izlases neveiksmes atlikušajās spēlēs.


Grupu turnīra noslēgumā ASV jāspēkojas pret Čehiju un Norvēģiju, bet čehiem bez dueļa ar amerikāņiem paredzēta tikšanas ar Somijas hokejistiem.


Latvijai vajadzīga uzvara pamatlaikā pret Zviedriju, kā arī ASV vai Čehijai jāpiedzīvo divi zaudējumi 60 spēles minūtēs.


B grupā divas komandas ir jau nodrošinājušas dalību ceturtdaļfinālā - Somija (16 punkti) un Zviedrija (15 punkti). Šīs abas komandas aizvadījušas sešas no septiņām pamatturnīra spēlēm.


Čehijai un ASV katrai ir pa 10 punktiem piecos mačos, Latvija seko ar astoņiem punktiem sešās spēlēs, Norvēģijas kontā ir pieci punkti, Austrijai četri, bet Lielbritānijai viens punkts.


Grupu turnīra noslēgumā Latvijai nepieciešami 11 punkti, bet ASV vai Čehija nedrīkst iegūt vairāk par 10 punktiem.


Noslēdzošo spēli pasaules hokeja čempionāta grupu turnīrā aizvadīs Latvijas valstsvienība, otrdienas agrajā mačā pulksten 12:20 tiekoties ar Zviedrijas izlasi, kas jau garantējusi dalību izslēgšanas spēlēs. Lai saglabātu teorētiskas izredzes uz iekļūšanu ceturtdaļfinālā, latviešiem obligāti nepieciešami trīs punkti - pretējā gadījumā turnīrs būs noslēdzies. Spēles tiešraide kanālā LTV7.

[

[LIVESTREAM#] Latvija – Zviedrija TIEŠRAIDE PČ hokejā 2022. gada 24. maijs

More actions